Tepeören - Akfırat Bölgesi Villa Siteleri

2008 yılında Milpa – D Yapı tarafından yapılan Akfırat Evleri’nde, 3+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 143 adet villa bulunmaktadır. Villaların tamamı, çelik konstrüksiyon, dublex ve müstakildir.

Akfırat Evleri; Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Koç Okulları, Sabancı Üniversitesi, Bilfen Kurtköy, Okan Koleji gibi eğitim kurumlarına ve Gebze / Tuzla Organize Sanayi Bölgeleri’ne yakın olması sebebiyle her zaman talep gören ve yatırım değeri yüksek bir sitedir. Okullara yakın olması sebebiyle özellikle çocuklu aileler için en ideal sitelerden birisidir.

Akfırat Evleri’nde profesyonel yönetimin en çok önem verdiği ve dikkate aldığı konu güvenliktir. Site çevresi, fiber optik kablo altyapısına sahip hareket sensörlü kameralar ile 24 saat izlenmektedir. Güvenlik girişinde plaka kayıtlı otomatik geçiş sistemi bulunmaktadır. Site sınırları, 60 cm ve 90 cm çaplı dikenli tellerle çevrilmiştir. Sitede ayrıca 2 adet jeneratör, su kuyusu, teknik destek servisi mevcuttur. Site girişinden Kartal’a belediye otobüsü servisleri vardır.

Sitede;

  • Açık Havuz
  • Kafe – Restoran
  • Yürüyüş Yolları
  • Basketbol Sahası
  • Tenis Kortu
  • Çocuk Oyun Alanı
  • Fitness Salonu bulunmaktadır

Akfırat evleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz

Eren İnşaat tarafından yapılan Akfırat Villaları içerisinde toplamda 20 adet villa bulunmaktadır.

Akfırat Villaları hakkında daha detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.

 

Yapı Merkezi tarafından yapılan Arkeon Evleri sitesinde toplamda 345 villa bulunmaktadır. Tuzla Tepeören bölgesinin elit sitelerinden biridir. Yaşam kalitesini arttırmak isteyenler için dizayn edilmiş oldukça ilgi gören Arkeon Evleri, tüm konut sakinlerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak şekilde inşaa edilmiştir. Sosyal tesislerinde, spor salonu, masa tenisi, aktivite odası bulunmaktadır. Site içerisinde bulunan, tenis kortları, basketbol sahası, halı saha, çocuk parkları, yürüyüş yolları sayesinde her zaman keyifli vakit geçirebilrsiniz. Özel günler için etkinlikler düzenleyebileceğiniz cafesi ve konut sakinleri için düzenli olarak bakımı yapılan 1 sauna 4 açık yüzme havuzu ve 1 tane de kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. 

Site içerisinde 13 ayrı tipte villa tercihi bulunmaktadır. Arkeon Evleri içerisinde her ailenin beklentilerini karşılayacak farklı konseptlerde villalar bulunmaktadır. Arkeon evleri içinde bulunda villalar, site sakinlerinin huzurunu en üst düzeyde sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır. 

Tuzla Tepeören bölgesinde bulunan Arkeon Evleri; İstanbul Park Pisti, Sabiha Gökçen Havaalanı, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Okulları, Viaport AVM gibi site sakinleri için önemli olan yerlere oldukça yakın konumdadır. 

Arkeon Evleri Satılık ve kiralık portföyleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

 

arkeonevlerivillalar

Kaplan İnşaat tarafından yapılan Artı Vilları içerisinde toplamda 9 adet villa bulunmaktadır.

 

Tırsan – Bautek tarafından yapılan Bautek Kuğu Evleri’nde toplamda 98 adet villa bulunmaktadır. Akfırat Tepeören bölgesinde, metrekareleri 317 ile 400 arasında Coscosaga, Coscodiva, Coscobella ve Coscoluna olarak adlandırılan 4 farklı tipte dizayn edilmiş Bautek Kuğu Evleri İstanbul Park pisti yolu üzerinde yer almaktadır. 

Tripleks ve ikiz olan villaların hepsinde Fransız şömine, modern tasarlanmış ahşap kapılar ve mutfak dekorasyonu, ankastre ürünler ve güvenliğin üst düzeyde sağlanması amacıyla yangın ve hırsız alarmı mevcuttur. 

Bautek Kuğu Evleri’nin en önemli özelliklerinden biri yeşilliklerle çevrili olmasıdır. Meşe ağaçlarının yanı sıra gölet bulunmakta ve gölet çevresinde koşu ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. 

TEM otoyoluna ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 km uzaklıktadır. Bautek Kuğu Evleri, Tuzla ve Pendik sahile oldukça yakındır. 

Bautek Kuğu Evleri içerisinde, spor salonu, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, bilardo salonu ve aynı zamanda cafe ve restaurant bulunmaktadır. 

bautekkuguevlerivillalar

Uzunal İnşaat tarafından yapılan Carpallo Villaları içerisinde 15 adet villa bulunmaktadır. Carpallo Villaları; Formula Yolu üzerinde bulunmaktadır.

Carpallo Villaları’ndan Türkiye’nin büyük sanayileri olan Gebze Organize Sanayi, Taysad, İmes, Kimya Sanayicileri OSB, Tuzla Organize Sanayi bölgelerine kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Erguvan Evlerinde toplamda 11 adet villa bulunmaktadır. Koru Evleri ile komşudur. Sitede ortak açık havuz bulunmaktadır. Terakki Vakfı okullarına çok yakın konumdadır. Triplex, müstakil ve 500 m2 olan evler oldukça büyük yaşam alanına ve bahçelere sahiptir.

2010 yılında yapımı tamamlanan Formula Country Sitesi içerisinde toplamda 62 adet villa bulunmaktadır. Formula Country Sitesi, İstanbul’un nezih bölgesi Tuzla Tepeören’de İstanbul Park Bulvarı yolu üzerinde 51 dönümlük bir arazide yer almaktadır. 278 m2 ile 391 m2 arasında 4 tip villa bulunmaktadır. Bütün villalar müstakildir. Formula Country Sitesi içerisinde her villaya özel olarak 2 araçlık kapalı otopark mevcuttur.

Formula Country Sitesi, TEM Kurtköy gişelerine 3 km mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 5 km mesafededir.

Formula Country çevresinde bulunan Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi kampüsleri, Koç Okulları, Viaport Alışveriş Merkezi ve Pendik Marina alanlarının yakın olmasıyla eğlenceli ve hareketli bir yapıya da sahiptir.

formulacountryvillalari

Gülistan Konakları içerisinde toplamda 22 adet villa bulunmaktadır.

gulistankonaklarivillalar

Tümak tarafından yapılan İspanyol Evleri içerisinde toplamda 10 adet villa bulunmaktadır.

ispanyolevlerivillalar

Şanlı İnşaat tarafından yapılan Kırklar Vadisi içerisinde 34 adet villa bulunmaktadır.

kirklarvadisivillalar

Koru Evleri içerisinde 22 adet villa bulunmaktadır.

 

koruevlerivillalari

Çakmak Yapı tarafından yapılan Parkville içerisinde toplamda 13 adet villa bulunmaktadır.

parkvillevillalari

Kuryap – Royal tarafından yapılan Royal Park Residence içerisinde toplamda 72 adet villa bulunmaktadır. 

royalparkresidencevillalar

Sıddıklar İnşaat tarafından yapılan Sultan Konakları, tamamı müstakil, triplex, giriş ve alt kattan bahçe çıkışları olan, 23 villalık sitedir. 285 m2 ve 400 m2 olmak üzere 2 tip villa vardır. Tepeören Formula Yolu üzerinde bulunur. Arkeon Evleri ve Tepepark Villaları ile komşudur.

Sitede açık havuz ve çocuk parkı vardır.

Sultan Konakları yakın çevresini inceleyecek olursak, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport, Teknopark, Bilfen, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Sabancı Üniversitesi, Koç Eğitim Kampüsü, Okan Üniversitesi, Gebze / Tuzla Organize Sanayi Bölgeleri yer almaktadır.

Sultan Konakları hakkında detaylı bilgi almak için beni arayabilirsiniz.

sultankonaklarivillalari

Yön Konut tarafından yapılan Tepeören Villaları sitesinde toplamda 101 villa bulunmaktadır. 235 m2 C tipi, 300 m2 B tipi, 400 m2 A tipi olmak üzere 3 farklı m2 de villa bulunmaktadır. Evlerin tamamı dublex, çelik konstrüksiyon ve müstakildir. Villaların bir çoğunda özel havuz olmakla birlikte sitenin ortak havuzu, tenis kortları, basketbol ve halı sahası, kuaförü, cafesi, çocuk parkı da mevcuttur.

Tepeören Villaları, farklı mimarisi, sosyal olanakları, 2 katta geniş kullanım alanı imkanı sunmasından dolayı bölgenin en çok tercih edilen sitelerinden birisidir.

Tepeören Villaları konum olarak Formula Yolu üzerinde bulunmakta olup, ana ulaşım arterlerine kolaylıkla çıkmak mümkündür. Sabiha Gökçen Havalanı, Viaport, TEM ve Marmara otoyolu bağlantılarına 10 dk mesafededir.

Tepeören Villaları satılık ve kiralık portföyleri hakkında bilgi almak için  iletişime geçebilirsiniz. 

tepeorenvillalari

Yuvataş tarafından yapılan Tepepark Villaları içerisinde 42 adet villa bulunmaktadır.

tepeparkvillalari

Aktif Villa Portföylerim

Telefon Numaranızı Bırakarak
Portföylerim Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.
Güncel portföy bilgileri ve detayları için dilediğiniz zaman bana ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.
Gönder
Hayır teşekkür ederim.
close-link
gucluiletisim

Portföylerim Hakkında Detaylı Bilgi 

almak için numaranızı bırakabilirsiniz.
Gönder
close-link
Bana Ulaşın